W moim salonie oferuję:

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe • strzyżenie zgodnie z aktualnymi trendami mody oraz Państwa wymaganiami.

• koloryzacja włosów farbami CHROMATIQUE firmy HANTESIS oraz ARTEGO zapewnia bardzo szeroki wybór kolorów. Farby te są opracowane na bazie najczystszych substancji koloryzujących, które gwarantują trwałość koloru. Zawierają algi koralowe, które pozwalają na uzyskanie pięknych odcieni i połysku, utrzymujących się przez długi czas. Gwarantuje całkowite pokrycie siwych włosów oraz doskonałą trwałość i stabilność koloru, nadając włosom miękkość i jedwabistość.

Zapraszam do obejrzenia palety kolorów farb ARTEGO

Paleta ARTEGO

Proszę jednak pamiętać, że kolory mogą się różnić od tych w rzeczywistości za względu na ustawienia monitora itp.

• rozjaśnianie włosów rozjaśniaczem BLEACHER firmy HANTESIS. Substancje rozjaśniające zostały starannie dobrane pod kątem rozjaśniania progresywnego. Mikrogranulki produktu Bleacher nie unoszą się a zatem nie rozpylają się w powietrzu. Unikając wchłaniania ich poprzez drogi oddechowe. Jego miły zapach eliminuje typowy, nieprzyjemny zapach rozjaśniaczy zapewniając klientowi większy komfort podczas oczekiwania. Rozjaśnia do 7 tonów.

• trwałą ondulację wwykonywaną produktami zawierającymi kreatynę z odpowiednio dobraną kompozycją środków naturalnych gwarantuję pełną ochronę włosów podczas zabiegu. Przed zabiegiem trwałej ondulacji zabezpieczam włosy Curl Definer STARTER w celu wyrównania struktury włosów zapewniając równomierny skręt na po trwałej ondulacji. Po zabiegu nakładam Curl Definer POST PERM STABILIZER, który ma na celu wzmocnienie strukturę keratynową włosa oraz neutralizuje pozostałość po zabiegu trwałej ondulacji. Sprawia że loki są bardziej podkreślone i dłużej się utrzymują.

W swojej ofercie proponuje zabiegi regenerujące i odbudowujące włosy.

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe Zabieg MIDOLLO di bambo firmy ALFAPARF Milano

Jest to profesjonalna kuracja do głębokiej rekonstrukcji bardzo zniszczonych włosów. Jego formuła termo – aktywna naprawia najgłębsze zniszczenia, odtwarzając wewnętrzny materiał włosa podczas kauteryzacji. Szpik bambusa wraz z hydrolizowanymi proteinami tworzą podstawę na której odbudowywana jest struktura włosa. W między czasie czynnik odbudowujący, który wydziela się pod wpływem ciepła uzupełnia utracone proteiny przywracając włosom właściwą elastyczność i wytrzymałość oraz chroniąc je dzięki procesowi termo – kohezji naskórka.

ARNICA LOTION firmy EUDERMIQUE

Kuracja przeciw wypadaniu włosów. Płyn o niskiej zawartości alkoholu, który dzięki ekstraktom glinkowym pochodzenia roślinnego we właściwy sposób stymuluje skórę głowy i jest delikatnym środkiem do wspierania kuracji przeciw wypadaniu włosów.

ICELAND MOSS firmy EUDERMIQUE

Kuracja przeciwłupieżowa, regulująca wydzielanie łoju. Płyn o niskiej zawartości alkoholu z wyciągiem glikolowym z płunicy lekarskiej. Tiolizyna i piroctone olamine mają skuteczne działanie ściągające, natomiast wyciągi glikolowe z płunicy lekarskiej działają ochronnie na skórę.

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

Oferuję również kosmetyki do pielęgnacji w domu wspomagające kuracje i odbudowujące włosy po zabiegach.